Погляд вченого у майбутнє. Виступ професора Л.Г. Мельника на міжнародній конференції в ХНЕУ

Д.е.н., професор кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування СумДУ, директор інституту МОН і НАН України зробив доповідь на пленарному засіданні щорічної Міжнародної наукової конференції CED -2020 «Економічний розвиток і спадщина Семена Кузнеца», яка відбулася 27.11.2020 у ХНЕУ Семена Кузнеця. В цьому році конференція проходила в дистанційній системі Zoom. В її роботі взяли участь 320 учасників. Були представлені відомі університети світу, у тому числі із Австралії, Азербайджану, Болгарії, Індії, Китаю, Литви, Німеччини, Норвегії, Польщі, Словаччини, США.
В доповіді, яка називалася «Погляд у майбутнє: досвід ЄС та практика України» сумський науковець представив у тому числі результати виконання  двох грантів Жана Монне (рівня кафедри), які наразі виконуються на  кафедрі: «Законодавчий, екологічний та соціальний перехід ЄС до сестейнового суспільства в межах Індустрій 4.0 та 5.0»  (619997-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR) та «Економічна політика ЄС та громадянське суспільство» (619878-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO- CHAIR). Слухачів зацікавили представлені науковцем прогностичні картини майбутнього, до яких слідує світ у ході третьої, четвертої і п’ятої промислових революцій (Industry 3.0, 4.0, 5.0).