Подання грантових заявок за напрямом Жана Моне

У квітні 2021 року завершилася програма підвищення кваліфікації «Подання грантових заявок за напрямом Жана Моне (програма ЄС Еразмус+)», котра була організована для викладачів Сумського державного університету. Під час он-лайн вебінарів обговорювалися питання вибору виду проектної діяльності за напрямом Жана Моне (“Кафедри”, “Модулі”, “Центри досконалості”, “Мережі” та “Проекти”). Детальна увага була приділена питанням підготовки проектної заявки та побудови команди. Під час другої частини програми слухачі мали можливість ознайомитися із особливостями заповнення грантової заявки на порталі Європейської комісії.

Програму підвищення кваліфікації було проведено Кубатко Олександр д.е.н., професором, доцентом кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування, в рамках реалізації проекту Жана Моне «Кафедра Жана Моне по економічній політиці ЄС та громадянському суспільстві» (619878-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR).