Побудовано науково-навчальний міст між Сумами і Ригою: Спільний цикл занять викладачів і студентів СумДУ і РТУ

29 квітня 2021 року був проведений спільний цикл занять студентів та викладачів кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування СумДУ, а також Департамента будівельного підприємництва і економіки нерухомості Рижського технічного університету.

В ході занять д.е.н., професор Леонід Мельник, професор СумДу та директор НДІ Економіки розвитку МОН і НАН України прочитав лекцію «Сестейновий розвиток у світлі сучасних промислових революцій». Після цього відбувся спільний круглий стіл викладачів і студентів українського і латвійського університетів. Модератором круглого столу була PhD-докториса, професорка РТУ Тетяна Тамбовцева. На круглому столі піднімалося багато дискусійних питань. Зокрема, розглядалися виклики, проблеми і наслідки реалізації промислових революцій.

Цикл занять проводився в рамках гранту Жана Моне (рівень кафедри), який наразі виконується на кафедрі економіки, підприємництва та БА українського виша: «Законодавчий, економічний та соціальний перехід ЄС до сестейнового  суспільства в ході Індустрій 4.0 та 5.0».