Перемога в Міжнародному конкурсі «Black Sea Science»

Протягом лютого-березня 2021 р. відбувся Міжнародний конкурс студентських наукових робіт «Black Sea Science», який щорічно проводиться на базі Одеської національної академії харчових технологій під егідою Black Sea Universities Network та ISEKI-Food Association. Цього року на конкурс було подано більше 200 робіт із 40 університетів таких країн, як: Німеччина, Канада, США, Китай, Словаччина, Грузія та ін.

За результатами заочного оцінювання робіт та їх захисту на онлайн-конференції перемогу (диплом І ступеня) здобули студент освітньої програми «Економіка і бізнес» Півень Владислав та студентка освітньої програми «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Яременко Анастасія з дослідницькою роботою «The Economic and Environmental Issues of Biopolymers Production» (наукові керівники – д.е.н., професор Л. Г. Мельник та д.е.н., професор О. В. Кубатко).

Зазначимо, що робота була виконана в рамках ЄС Жана Моне (рівня кафедри), що виконуються на кафедрі ЕПБА «Економічна політика ЄС та громадянське суспільство» (619878-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO- CHAIR) та профінансованих програмою Ж.Монне

Бажаємо подальших успіхів студентам та їхнім науковим керівникам!