Основи «зеленої» економіки: лекції та круглий стіл проф. Л.Г. Мельника та доц. Маценка О.М. для студентів-заочників

Протягом   лютого 2021 р. в рамках дисципліни «Мотиваційний механізм підприємства» проф., д.е.н. Л.Г. Мельником та к.е.н., доц. О.М. Маценком для студентів груп Ез-71с та Ез-72с було проведено навчальний модуль «Основи «зеленої» економіки в умовах Індустрій 3.0 і 4.0: досвід ЄС і практика України».

Модуль було розроблено в рамках проєкту Жана Моне (кафедра) “EU legislative, economic and social transition to sustainable society” (619997-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR).

Лекції викликали гарячу полеміку серед студентів, які задали багато дискусійних питань, активно висловлювали свої думки щодо прослуханого матеріалу.