Новий підручник «Економіка і бізнес» народився в Сумському державному університеті

Нещодавно світ побачив новий підручник, що був підготовлений на кафедрі економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування СумДУ: Економіка і бізнес: підручник / за ред. д.е.н., проф. Л. Г. Мельника; д.е.н., проф. О. І. Карінцевої. Суми: Університетська книга, 2021. 316 с.

Зміст підручника відображає сучасні проблеми та вплив економічних законів на підприємницьку діяльність бізнес-структур. Розглядаються питання функціонування економічних систем на ринку, а також наводяться розділи, що висвітлюють специфіку управління трансформаційними процесами. Зокрема, в них розглядаються питання розвитку підприємства, впровадження інновацій, ініціювання бізнес-процесів, а також інші актуальні в сьогоднішніх умовах матеріали.

Основний внесок в підготовку підручника зробили викладачі кафедри Економіки, підприємництва та БА СумДУ. Втім, ними авторський склад далеко не обмежився. В підготовці підручника взяли участь викладачі інших кафедр СумДУ та українських вишів, а також науковці і викладачі з інших країн (Бельгії, Білорусі, Іспанії, Латвії, Німеччини).

Слід зауважити, що обкладинку підручника прикрашає малюнок студента-підприємця 4-го курсу Максима Кириленка.

В підручнику знайшли втілення результати двох проєктів Жана Моне (рівня кафедри), які виконуються на кафедрі: «Законодавчий, економічний та соціальний перехід ЄС до сталого суспільства в межах Індустрії 4.0 та 5.0» (619997-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR), керівник проф. Л. Мельник та «Економічна політика ЄС та громадянського суспільства» (619878-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMOCHAIR), керівник проф. О. Кубатко.