Майбутнє очима економіста: Цикл занять професора Леоніда Мельника для вінницьких студентів і викладачів

Д.е.н., Леонід Мельник професор кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування (ЕПБА) СумДУ, директор НДІ  Економіки розвитку МОН і НАН України, провів цикл занять (лекції та круглий стіл) для викладачів та студентів Донецького національного університету імені Василя Стуса по темі «Зелена» економіка в умовах Industries 3.0 і 4.0: досвід ЄС для України»

Заняття були проведені в рамках двох грантів ЄС Жана Монне (рівня кафедри), які наразі виконуються на кафедрі ЕПБА: «Законодавчий, екологічний та соціальний перехід ЄС до сестейнового суспільства в межах Індустрій 4.0 та 5.0»  (619997-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR) та «Економічна політика ЄС та громадянське суспільство» (619878-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO- CHAIR) (2020-2023)

Учасники програми стали 1) викладачі кафедр менеджменту та поведінкової економіки; маркетингу; економічної та управлінської аналітики; міжнародних  економічних відносин; обліку; аналізу та аудиту; 2)  студенти бакалавратів: Бізнес-аналітика; Економіка підприємства; Підприємництво і торгівля; 3) магістри програм: Управління персоналом та економіка праці; Маркетинг, Інноваційне підприємництво; Економіка підприємства; Облік та оподаткування; Міжнародні економічні відносини; 4) аспіранти програм: Економіка; Менеджмент; Міжнародні економічні відносини.

Після лекційної програми в надзвичайно жвавій атмосфері пройшов круглий стіл, де лектору було задано багато запитань, та учасники зустрічі активно висловлювали свої думки.