Лекції Жана Моне для студентів Харківського національного економічного університету

У листопаді-грудні  2020 року к.е.н., доцент Богдан Ковальов, доцент кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування Сумського державного університету прочитав серію онлайн-лекцій за тематикою “Підприємництво та роль громадянського суспільства” для студентів спеціальності “Туризм” Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця.
Лекції проводилась в рамках гранту Європейської комісії кафедри Жана Моне по економічній політиці ЄС та громадянському суспільстві (619878-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR, керівник – д.е.н., професор Олександр Кубатко).
Богдан Ковальов розповів про досвід ЄС щодо розвитку малих і середніх підприємств.
Під час лекцій студенти дізналися про базові принципи підприємництва; про ресурси, які необхідні для започаткування власної справи; про фонди ЄС щодо розвитку малих та середніх підприємств;  про джерела початкових інвестицій та платформи для розміщення бізнесу.
Дякуємо доценту кафедри туризму ХНЕУ пані Марії Алдошиній за організаційну підтримку та активну участь у заході!