ЛЕКЦІЇ В РАМКАХ ПРОГРАМИ ЖАНА МОНЕ

17.02.2021 р., студенти Машинобудівного фахового коледжу СумДУ , які навчаються за освітньою програмою «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» прослухали лекції на тему «Концепції інтеграції ЄС», які були проведені в рамках проекту «Кафедра Жана Моне по економічній політиці ЄС та громадянському суспільству» (619878-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR, науковий керівник – д.е.н., доцент кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування Олександр Кубатко).

Захід був проведений представником кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування Сумського державного університету (СумДУ) к.е.н. Гончаренко Олексієм.

Метою даних заходів було поглиблення знань щодо ЄС, отримання теоретичних знань з концепцій інтеграції.