Лекції професора Л.Хенса

Протягом листопада- грудня 2020 року професор Люк Хенс провів серію лекцій та тренінгів для аспірантів та викладачів СумДУ на тему «Написання та публікація наукових статей». Професор Люк Хенс є екпертом Health and Environment Services, Training and Consultancy “VOF” (Бельгія). Під час зустрічей було приділено значну увагу питанням академічної доброчесності, кооперації в межах ЄС та організації процесу підготовки статей до публікації у міжнародних журналах, зокрема у видавництвах ЄС.
Лекції викликали жваву дискусію та обговорення. Організація зустрічі із проф. Л. Хенсом стала можливою в рамках двох грантів Жана Монне (рівня кафедри), які наразі виконуються на кафедрі економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування, «Законодавчий, екологічний та соціальний перехід ЄС до сестейнового суспільства в межах Індустрій 4.0 та 5.0» (619997-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR) та «Економічна політика ЄС та громадянське суспільство» (619878-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO- CHAIR).