Інноваційний авторський курс в університетську освіту: Лекція професора Леоніда Мельника «Економіка розвитку»

Для магістрів програми «Економіка та бізнес-інновації» інституту ФЕМ у СумДУ у вересні 2020 року, д.е.н., професором кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування, директором інституту МОН і НАН України було розпочато цикл лекцій з інноваційного курсу «Економіка розвитку: досвід ЄС та практика України в контексті Industry 4.0».
Зазначені лекції знаменують початок робіт над грантом ЄС Жана Моне “EU legislative, economic and social transition to sustainable society” (619997-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR). Саме його нещодавно виграв колектив кафедри на чолі з професором Леонідом Мельником.