Гостьові лекції по проєкту «Кафедра Жана Монне з економічної політики ЄС та громадянського суспільства» в Одеському національному політехнічному університеті

«Гарячий» грудень на кафедрі економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування  розпочато не тільки з підготовки до свята Нового року, а, в першу чергу, з проведення ряду лекцій для здобувачів дружнього Одеського національного політехнічного університету (ОНПУ) в рамках започаткованого в цьому році проєкту «Кафедра Жана Монне з економічної політики ЄС та громадянського суспільства» (619878-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR, науковий керівник – д.е.н., доцент кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування Олександр Кубатко).

Лекції проводили к.е.н., ст. викладач Олексій ГОНЧАРЕНКО та к.е.н., доцент Юлія ЧОРТОК.  У зв’язку із карантинними обмеженнями усі заняття були проведені он-лайн. Не зважаючи на це, при всебічній підтримці доцента кафедри економіки підприємств ОНПУ Гліба ЗАДОРОЖКО, здобувачі виявили неабиякий інтерес до теми Євроінтеграції. Здобувачі освітнього ступеня бакалавра освітніх програм “Економіка” та “Облік та аудит” ОНПУ мали змогу познайомитись з такими вкрай важливими темами як: загальні концепції європейської інтеграції (теорії інтеграції в ЄС, ідеї Жана Монне щодо інтеграції в ЄС, економічні теорії інтеграції в ЄС), особливості координації економічної та фіскальної політики під час подолання кризових явищ тощо.