«Економіка розвитку» знайомить із передумовами сучасних промислових революцій: лекція проф. Л. Мельника

Д.е.н., Л.Г. Мельник, професор кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування СумДУ, директор Інституту економіки розвитку МОН і НАН України 01.10.2020 прочитав (on-line) для студентів магістратури СумДУ тему «Механізми стійкості і змінності систем» із загального циклу лекцій «Економіка розвитку: досвід ЄС та практика України».

В циклі лекцій розглядаються питання переходу суспільства до нової соціально-економічної формації, що обумовлено, зокрема, виконанням проекту по гранту Жана Моне «Законодавчий, економічний та соціальний перехід ЄС до сталого суспільства в межах Індустрії 4.0 та 5.0» (619997-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR),, який виконується на кафедрі під керівництвом професора Л. Мельника.