Назустріч інформаційного суспільства початок серії лекції для студентів і викладачів Поліського Національного університету (ПНУ)

14.12.2021 лекцією д.е.н. Леоніда Мельника, професора кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування (ЕПБА) СумДУ, директора НДІ Економіка розвитку МОН і НАН України розпочато цикл зайнять (он-лайн) з курсу «Досвід ЄС у формуванні інформаційного суспільства в руслі Industries 4.0 і 5.0».

На лекції були присутні студенти та викладачі факультету економіки та менеджменту, а також факультету інформаційних технологій, обліку та фінансів ПНУ.

Лекція викликала багато запитань. Після лекції відбувся дискусійний круглий стіл, модератором якого була к.е.н., доцент Оксана Кошулько.

Курс зайнять підготовлений в рамках проекту ЄС Жана Моне (рівень кафедри):

• «Законодавчий, економічний та соціальний перехід ЄС до сталого суспільства в межах Індустрії 4.0 та 5.0» (619997-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO- CHAIR) (2020–2023), керівник Л. Мельник.