Лекція професора Євпропейських студій Жана-Марка Труйє

У грудні 2022 року на кафедрі економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування було проведено лекцію та дискусію з професором Євпропейських студій  Жаном-Марком Труйє.

Заняття було проведено в рамках проекту «Кафедра Жана Моне по економічній політиці ЄС та громадянському суспільстві» (619878-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR).

Жан-Марк ТРУЙЄ (Професор Жана Моне, доцент Школи менеджменту (Університет Бредфорда, Великобританія) висвітлив актуальні теми щодо дослідження в рамках Європейських студій для студентів та викладачів Сумського державного університету. Окремий акцент було зроблемо на співпрацю в економічній, соціальній та політичній сферах між Євпропейським та Африканським континентами.

Після проведеної лекції та дискусії було проведено робочу нараду учасників проекту Жана Моне (Олександр Кубатко, Жан-Марк ТРУЙЄ та Богдан Ковальов) щодо виконання поточних завдань у 2023 році в рамках проекту Жан-Марк ТРУЙЄ «Кафедра Жана Моне по економічній політиці ЄС та громадянському суспільстві»