Лекції Жана Моне для молоді м. Охтирка та м. Конотоп

У травні  2021 року к.е.н., доцент Богдан Ковальов, доцент кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування Сумського державного університету прочитав серію онлайн-лекцій по курсу «Основи МСП та старт-апів в ЄС в умовах Індустрії 4.0 та 5.0» для учнів 10-х Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Охтирської міської ради та Конотопської спеціалізованої школи I-III ступенів № 3 Конотопської міської ради Сумської області.

Лекції проводилась в рамках проєкту Європейської комісії «Законодавчий, економічний та соціальний перехід ЄС до сталого суспільства в межах Індустрії 4.0 та 5.0» (619997-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR, керівник – д.е.н., професор Леонід Мельник).

Богдан Ковальов розповів про досвід ЄС щодо створення малих і середніх підприємств та старт-апів. Крім цього учні пройшли онлайн-тренінг, під час якого потренувалися в написанні бізнес-ідей, зокрема: визначили цільову аудиторію, унікальність пропозиції, канали реклами та склали план дій щодо запуску стартапів.

Дякуємо директорам шкіл Світлані Бондаренко і Ірині Карпенко, а також учителям Юлії Савочці та Анатолію Олеху за організаційну підтримку та активну участь у заході!