Інтерактивна навчальна гра «Абетка термінів соціальної та солідарної економіки»

Нещодавно побачила світ інтерактивна навчальна гра «Абетка термінів соціальної та солідарної економіки», розроблена д.е.н., проф. Іриною Сотник, професором кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування (ЕПБА) Сумського державного університету за технічної підтримки ІТ-фахівців.

Інтерактивна гра дозволяє закріпити знання про основні поняття соціальної та солідарної економіки, здобуті на лекціях, прочитаних в рамках виконання першого етапу проєкту Модуль Жана Моне, який наразі виконується на кафедрі ЕПБА, а саме: «Соціальна солідарна економіка: впровадження досвіду ЄС для сталого розвитку» (SSExpEU – 101047518 – GAP-101047518) (2022-2025). Гра є методичною розробкою, що передбачає встановлення відповідності різних термінів соціальної та солідарної економіки їх сутнісним визначенням. Гра призначена для застосування на практичних заняттях і може допомогти у навчанні бакалаврів та магістрів економічних спеціальностей, а також всіх, хто цікавиться питаннями соціальної солідарної економіки.

Скачати гру можна за посиланням