Close this search box.

Дипломи студентам ФЕМ від Балтійської програми університетів!

Студенти англомовної магістерської програми “Економіка довкілля та природних ресурсів” успішно пройшли міжнародний курс “Сталий розвиток громад” від Університету Уппсала, Швеція (Uppsala University, Sweden) в рамках співробітництва Сумського державного університету з університетами-членами Балтійської програми університетів.

Курс включав наступні блоки: 1. Місто. 2. Формування сталих громад. 3. Менеджмент сталого розвитку громад.

Студенти успішно пройшли атестацію та були нагороджені відповідними дипломами за проходження курсу, що засвідчено директором Балтійської програми та Сумським державним університетом.

Студентам бажаємо подальших успіхів у працевлаштуванні!

Чекаємо на подальше продовження співробітництва з Балтійською програмою університетів!