Другий Всеукраїнський конкурс студентських проектів економічних реформ |
Всеукраїнська спілка вчених-економістів Другий Всеукраїнський конкурс студентських проектів економічних реформ Мета конкурсу: виявити найбільш талановиту молодь для забезпечення кадрового резерву системи державного управління національною економікою, сприяти розвитку громадянського суспільства через залучення молоді в обговорення та визначення стратегічних пріоритетів національного економічного розвитку. До участі у конкурсі приймаються проекти економічних реформ за напрямами:
Участь у конкурсі дає можливість обдарованій молоді реалізувати свій інтелектуальний потенціал та увійти до складу дорадчих органів при вищих державних інституціях України. Участь у конкурсі також надає можливості розширити економічний світогляд та сприяє професійному розвитку. Перемога у конкурсі передбачає доведення проектів реформ до керівництва відповідних міністерств Кабінету Міністрів України та профільних комітетів Верховної Ради України, отримання дипломів переможців конкурсу та коштовних подарунків від організаторів конкурсу. Умови проведення Конкурсу У конкурсі можуть брати участь студенти денної форми навчання. 1. Етапи конкурсу Етап 1 (1 квітня – 30 вересня 2012 р.) Прийом та реєстрація документів. Прийом документів здійснюється в електронному вигляді. Етап 2 (1 жовтня – 30 жовтня 2012р.) передбачає розгляд фаховими експертами конкурсних робіт студентів. Роботи шифруються та передаються експертам на перевірку без зазначення прізвища автора роботи, курсу та ВНЗ, в якому навчається конкурсант. Імена експертів, що проводять оцінку робіт, не розголошуються. Загальна оцінка за конкурсну роботу є сумою оцінок, виставлених трьома експертами. Етап 3 (22 листопада 2012р.) передбачає проведення фінальних очних змагань серед переможців 2-го етапу конкурсу на базі економічного факультету Київського національного університету ім. Т. Г. Шевченка. Мета очного етапу – оцінювання особистісного потенціалу учасників конкурсного добору. Оцінювання проводиться комісією за окремо визначеною програмою. Церемонія нагородження переможців Другого Всеукраїнського конкурсу студентських проектів економічних реформ відбудеться 23 листопада 2012 року в Українському домі (м. Київ, вул. Хрещатик, 2) на з’їзді Всеукраїнської спілки вчених-економістів. Проведення фінальної частини конкурсу та церемонії нагородження буде освітлено в центральних ЗМІ. 2. Перелік документів, які подаються на Конкурс: 1) Заявка на участь у Конкурсі Заявка для участі у Конкурсі
2) Самостійна конкурсна робота студента (у 1 примірнику) за напрямом, визначеним організаторами конкурсу, обсягом не більше 5 друкованих сторінок українською або російською мовою у визначеному форматі. 3) Автобіографія. Файли повинні бути названі прізвищем автора (Іванов_реформа, Іванов_заявка, Іванов_автобіографія).
4) Автобіографію, заявку та роботу надсилати в окремих файлах на електронну адресу Сумського обласного осередку ВСВЕ (Сабадашу В. В., Голові осередку ВСВЕ): 3. Вимоги до конкурсних робіт: Роботи, що подаються на конкурс повинні мати характер самостійних досліджень. Робота конкурсанта повинна мати наступну структуру:
Граничний обсяг роботи до 5 сторінок, 14 шрифтом (Times New Roman) у текстовому редакторі Microsoft Word, інтервал – одинарний, поля зі всіх сторін – 2 см. Вказаний обсяг включає: графічні зображення – таблиці, графіки, малюнки; посилання; перелік джерел та літератури тощо. Якщо в роботі буде виявлено плагіат, то вона знімається з конкурсу! Мова конкурсної роботи: українська або російська (на вибір конкурсанта), мова роботи не впливає на її оцінювання. Текст конкурсної роботи повинен будуватися за схемою: праворуч від центру – П.І.П. автора, рядком нижче праворуч – П.І.П. наукового керівника (якщо такий є), рядком нижче праворуч – назва ВНЗ, через 1 рядок, по центру – назва роботи великими літерами. Пропозиції з економічних реформ, розроблені ВСВЕ, як приклади, дивитись на сайті ВСВЕ. Проекти реформ, які пройдуть другий етап будуть опубліковані у спеціальному збірнику.
У разі виникнення питань стосовно проведення конкурсу прохання звертатися за телефоном 099 073 00 63 або на електронну адресу Участь у конкурсі безкоштовна. Голова конкурсної комісії – академік НАН України, д.е.н., професор, директор Інституту економіки та прогнозування НАН України, віце-президент НАН України Геєць Валерій Михайлович. Голова оргкомітету конкурсу – д.е.н., професор, академік Академії економічних наук України, Голова Всеукраїнської спілки вчених-економістів Кендюхов Олександр Володимирович. |